Przejdź do treści
B1

Grafika numer 1

Punkt 1. Przejrzyj dostępne gotowe wzory stron. Sprawdź, który wzór będzie najbardziej spełniał Twoje oczekiwania. 

Punkt 2. Teraz wybierz jeden z nich, nad którym będziemy dalej pracować. 

B2

Grafika numer 2

Punkty 1/2/3/4.  

Nazwa salonu i Twoje dane: Wpisz nazwę Twojego salonu i swoje dane kontaktowe. Dzięki temu klienci łatwo się z Tobą skontaktują, a po zarezerwowaniu wizyty dostaną maila z potwierdzeniem i wszystkimi potrzebnymi informacjami.

Punkt 5,

Twoje logo: Jeśli masz, prześlij nam swoje logo w formacie *.png na przezroczystym tle. Będzie wyglądać super na stronie i w mailach do klientów! 

Punkt 6.

Godziny otwarcia: Podaj, kiedy Twój salon jest otwarty. Dzięki temu wizyty będą mogły być rezerwowane tylko w tych godzinach.

Book3

Grafika numer 3

Punkt 1. 

Twoje usługi: Wypisz usługi, które oferujesz, a my dodamy je do aplikacji. Klienci będą mogli wybrać to, co ich interesuje, a Ty masz pewność, że terminy się nie pokryją.

Wpiszemy te usługi do aplikacji. Każdy klient/ klienta w łatwy sposób będą mogli wybrać jedną z Twoich usług.  Czas, jaki podasz na wykonanie takiej usługi, zostanie automatycznie zarezerwowany w Twoim kalendarzu. Nikt inny w tym czasie nie będzie mógł dokonać rezerwacji na tę samą godzinę. Ty nie martwisz się o to, że wizyty będą się nakładać, a każda klienta przeglądając system rezerwacji, samodzielnie wybierze dla siebie najlepszy termin. Za każdym razem kiedy do Ciebie napisze ktoś zapytanie, ty możesz wysłać link do zakładki z wolnymi rezerwacjami lub kiedy ktoś zadzwoni, ty bez zastanowienia się będziesz mogła powiedzieć, patrząc w swój telefon, jakie masz jeszcze dostępne terminy.

Punkt 2.

Czas na sprzątanie? Decydujesz, czy doliczać czas na sprzątanie po każdej usłudze. Daj nam znać, jak to ma wyglądać w Twoim salonie.

Cześć naszych klientek prosiła o umieszczenie tej opcji. Niektóre salony wliczają czas na posprzątanie stanowiska pracy przed przyjęciem następnego klienta po usłudze, ale niektóra chcę doliczać ten czas osobno. Np. W jednym z salonów pani podolog czas usługi jest różny i waha się do 20 minut do godziny, ale czas na pokrzątanie stanowiska i dezynfekcję to minimum pół godziny. Salon ten kazał sobie ustawić czasy usług i do każdej usługi doliczać czas na uporządkowanie stanowiska.  

Book4

Grafika numer 4

Punkty 1.

Opłaty z góry: Określ, ile procent ceny usługi ma być płatne z góry. Możesz też ustawić stałą kwotę. I bez obaw, za obsługę płatności nic nie pobieramy!

Większość salonów pobiera opłaty z góry za swoje usług. Czasem jest to 100% a czasem 50 lub 30%.  Podaj ile % usługi ma być zapłacone z góry podczas dokonywania rezerwacji. Uwaga. Możesz również wpisać stałą kwotę. PAmiętaj, aby wpisać symbol % lub waluty, w jakiej będzie

Punkt 2.

Numer konta: Jeśli będziesz pobierać zaliczki, podaj numer konta do przelewów.

Jeżeli zamierzasz pobierać zaliczki, podaj numer konta, gdzie automatycznie przelejemy wpłaty. Nie pobieramy prowizji za obsługę płatności. Potrącona zostanie jedynie prowizja dla firmy Stripe, która obsługuje płatności (Z zależności od kraju ta opłata wynosi niecałe 2% wartości wpłaty). 

Punkt 3.

Języki: Jeśli masz klientów z różnych krajów, możemy przygotować stronę także w innym języku.

Planujesz i masz klientów z różnych krajów? Przygotujemy dla Ciebie stronę, która będzie obsługiwać również drugi język.

Punkt 4.

Zdjęcia: Prześlij zdjęcia swojego salonu, siebie przy pracy i wykonanych usług. 

Wstawimy je na Twoją stronę. Klienci bardziej zaufają takie stronie. Zyskasz większą wiarygodność i zaufanie. 

Book5

Grafika numer 5

Punkty 1.

Dodatkowe info i sugestie: Masz jakieś pomysły lub potrzeby? Śmiało, pisz! Zobaczymy, co da się zrobić.

Możesz wysłać do nas swoje dodatkowe informacje i sugestie. Zapoznamy się z nimi i skontaktujemy z Tobą i poinformujemy, czy możemy je wdrożyć w cenie usługi, czy za niewielką dopłatą. 

Punkt 2. 

Kopia formularza: Jeśli chcesz mieć kopię tego, co wysłałeś/aś – zaznacz opcję. Wszystko trafi na Twój mail.

Punkt 3.

Wyślij formularz: I już! Daj nam zrobić resztę.

Naprawdę to wszystko. Zrobimy wszystko, aby nasz system rezerwacji był dla Ciebie i Twoich klientów jak najwygodniejszy. Czekamy na Twój formularz i do zobaczenia online!